top of page

NÁVOD

Zde vám popíšeme, jak si doma nastavíte náš VR headset...

Pokud se zaseknete, jsme vám k dispozici na telefonu.

Návod

1. Zapnutí headsetu: Na pravém boku brýlí je zap/vyp tlačítko. Zmáčkněte ho na cca 2 vteřiny.

 

2. Herní plocha: Po zapnutí bude chtít headset nastavit herní plochu. Ujistěte se, že máte kolem sebe k dispozici prostor aspoň 2x2 metry bez překážek (je možné hrát i v sedě - v nastavení)

         2.1.: Nejprve potvrď te výšku podlahy. To uděláte tak, že se ovladačem přiblížíte k podlaze.

         2.2.: Poté si určíte herní hranici. Dostanete na výběr ze dvou variant: stacionární/prostorová

!!! POZOR NA TELEVIZE A JINÉ VĚCI V OKOLÍ HERNÍHO POLE !!! (ať nemusíte jít nakupovat nebo navštívit doktora, aby vás sešil zase dohromady :-D)

3. Připojení k Wifi: Teď už jste ve virtuálním prostředí Meta Questu. V dolní části máte hlavní lištu. Najedete na ní a v nastavení se přihlásíš ke své Wifině. 

4. Prostředí: Na dolní liště vpravo je vstup do knihovny. Zde nalezneš všechny nainstalované hry a aplikace. Pokud máte VR poprvé, doporučujeme jako první spustit appku...

5. Ostatní: Na levém boku headsetu naleznete nabíjecí otvor pro USB-C (možno připojit powerbanku během hraní) a otvor na zapojení jacku sluchátek (headset má i bluetooth), dále ovladače nemají utahující šňůrky bezdůvodně - PŘED HRANÍM NASADIT AŤ NEPROLETÍ OKNEM. 

 

6. Propojení s PC: Zde si zadáte www.oculus.com/casting, dále se nalogujete na FB/Meta profil VR setu (jméno, heslo a dvoufázové ověřění sdělím po tel.) a pak zapnete streamování ve VR setu... A je to!

ENJOY!!!

bottom of page