top of page

NÁVOD

Zde ti popíšeme, jak si doma nastavíš náš VR headset...

Pokud by ses zasekl, jsme ti k dispozici na telefonu.

Návod

1. Zapnutí headsetu: Na pravém boku brýlí je zap/vyp tlačítko. Zmáčkni ho na 2-5 vteřin.

 

2. Herní plocha: Po zapnutí bude chtít headset nastavit herní plochu. Ujisti se, že máš kolem sebe k dispozici prostor aspoň 2x2 metry bez překážek (je možné hrát i v sedě - v nastavení)

         2.1.: Nejprve potvrď  výšku podlahy. To uděláš tak, že se ovladačem přiblížíš k podlaze.

         2.2.: Poté si určíš herní hranici. Dostaneš na výběr ze dvou variant: stacionární/prostorová

!!! POZOR NA TELEVIZE A JINÉ VĚCI V OKOLÍ HERNÍHO POLE !!! (ať nemusíš jít nakupovat nebo navštívit doktora, aby tě sešil zase dohromady :-D)

3. Připojení k Wifi: Teď už jsi ve virtuálním prostředí Meta Questu. V dolní části máš hlavní lištu. Najedeš na ní a v nastavení se přihlásíš ke své Wifině. 

4. Prostředí: Na dolní liště vpravo je vstup do knihovny. Zde nalezneš všechny nainstalované hry a aplikace. Pokud máš VR poprvé, doporučujeme jako první spustit appku...

5. Ostatní: Na levém boku headsetu nalezneš nabíjecí otvor pro USB-C (možno připojit powerbanku během hraní) a otvor na zapojení jacku sluchátek (headset má i bluetooth), dále ovladače nemají utahující šňůrky bezdůvodně - PŘED HRANÍM NASADIT AŤ TI NEPROLETÍ OKNEM. 

 

6. Propojení s PC nebo TV: Zde si zadáš www.oculus.com/casting, dále se naloguješ na Facebookový profil VR setu (jméno, heslo a dvoufázové ověřění sdělím po tel.) a pak zapneš streamování ve VR setu... A je to!

ENJOY!!!

bottom of page