top of page

Obsah balení při zapůjčení

Balení VR setu obsahuje:
     - 1x VR brýle Oculus Quest 2
     - 1x úchyt na hlavu
     - 2x ovladač s AA baterií
     - silikonový povlak na polstrování
     - 1x nástavec na brýle
¨    - 1x adaptér s USB-C kabelem
VR set si u nás vyzvednete nebo vám je doručí kurýr uložené v pevném pouzdře.
Až je budete doma nastavovat, stačí vám pouze připojení k Wifi...
Technické parametry:

Ovladače Meta Touch se sledováním pohybů rukou umožní dokonalejší ovládání her v prostoru. Brýle mají v sobě zabudovaný procesor Snapdragon XR2, 6GB paměť RAM, 256GB úložiště a dvojici kvalitních displejů s rozlišením 1832 × 1920 bodů při 90 Hz, což umožní sledování až 8K videí při 60 snímcích za sekundu s podporou zobrazování HDR10+ obsahu. K tomu ještě disponují vestavěnými reproduktory s podporou prostorového 3D audia s možností připojení vlastních sluchátek. Mají vlastní integrovaný systém, takže již nepotřebují připojení k PC. A navíc je možné bezdrátově streamovat to, co hrajete na stránce oculus.com/casting. To vše o hmotnosti 0.5kg. Na jedno nabití vydrží až 4 hodiny hraní. Během používání je lze dobíjet powerbankou.

Vybavení

Další vybavení

Na venkovní akci k tobě přijedeme plně vybaveni. Přivezeme a postavíme venkovní stan o rozměrech 8x4 m, který lze kompletně uzavřít.
VR akci dokážeme udělat kdekoliv, nejsme závislí na elektřině. K tomu máme power stanici se solárním panelem a několik power bank. Takže párty uskutečníme třeba i na louce...
bottom of page