top of page

NAŠE SLUŽBY

20210718_131456.jpg

Venkovní a vnitřní akce

Pořádáme akce pro narozeninové párty, svatby, oslavy a firemní večírky. K tomu nám stačí vnitřní prostor od 4m2 do 24m2. K venkovní akci máme k dispozici stan o rozměrech 8x4m, ve kterém je prostor až pro 6 hráčů. 

tile-SOL-71986-OculusBrandPage-Quest2_v2-186519.png

Půjčovna VR setů

VR set vám půjčíme domů. Stačí se s námi domluvit na jak dlouho a kolik VR setů budete chtít zapůjčit. K tomuto si můžete vybavení vyzvednout buď u nás na provozovně, nebo vám je zašleme kurýrem na vaši adresu.

Oculus-Quest-2.jpg

Pro virtuální realitu využíváme technologii Meta Quest 2. Tyto brýle se vyznačují úžasným rozlišením a bezdrátovou technologií. K používání stačí pouze přístup na wifi a prostor o velikosti 2x2m.

Pro venkovní akce máme k dispozici párty stan 8x4m.

1_oCZHLwxPKpukd5HpGDhSFw.png

V brýlích jsou nainstalované singleplayerové a multiplayerové hry, ve kterých se dostaneš na jiné planety, na bojiště, vyzkoušíš si jaké to je porazit hordu zombíků, projedeš se na horské dráze, a další skvělé možnosti... Dále jsou v brýlích také naučné a vzdělávací aplikace a mnoho dalších...

images.jfif

V galerii jsou fotky z našich akcí a z klubu virtuální reality. Například jsme byli na pouti v Proboštově a také jsme relaxovali u jezera Barbora... Narazit jsi na nás mohl i na Zahájení lázeňské sezóny v Teplicích

PLÁNUJETE VAŠI
PŘÍŠTÍ AKCI?

bottom of page